Know More

About Us

Meet our team

Trenerki Black Swan to pasjonatki i profesjonalistki, absolwentki zagranicznych szkół tańca, zdobywczynie prestożowych nagród  i wyróżnień w konkursach tanecznych.

  Naszą misją jest 'odczarowanie’ najbardziej zmysłowych kobiecych technik pracy z ciałem. 

Daj sobie szanse! Zrób coś dla Siebie! Poznaj naszą ekipę!

Tatiana Horkovliuk

Z Tatianą zakochasz się w stretchingu, nauczysz się poznawać swoje ciało, rozluźniać i zwiększać zakresy, czy to do szpagatów, czy do mostków, czy po prostu aby zwiększyć komfort swojego życia! Tatiana rozciąga się ponad 20 lat, od małego dziecka tańczyła, za sobą ma 6 lat klasycznej choreografii i 7 lat treningów pole dance. Zdobywczyni wielu tytułów na zawodach w Polsce i za granicą. Uwielbia wygibasy na rurce. Jeśli jesteś rozciągnięta i ćwiczysz pole dance, to zajęcia z Tatianą są właśnie dla Ciebie! Swoją elastyczność wykorzystasz w niesamowitych trikach na rurce. Z Tatianą poznacie również elementy z akrobatyki w formie acro stretchingu oraz wiele ćwiczeń z baletu.

image0 (1)

Olena Bondarenko

Olena jest instruktorem Pole Dance i Stretchingu już od 6 lat. Ma doświadczenie w prowadzeniu zajęć z dziećmi jak i z dorosłymi ponadto posiada wykształcenie pedagogiczne. Uczestniczyła w zawodach Pole Dance w całej Europie, przez okres 2 lat wystąpiła na scenie około 18 razy. Szczególną rolę w jej życiu odegrały Mistrzostwa Świata we Włoszech, gdzie zajęła 3 miejsce w kategorii „Duet”. Jest aktywną i wesołą osoba, która kocha sport! Jej misją jest dzielenie się swoim doświadczeniem z innymi ludźmi. Olena zaprasza wszystkich na swoje zajęcia!!!

Natalia Gubrij

Siedem lat temu Natalia zaczęła swoją przygodę z Pole Dance, zaczynając całkiem od zera.
W tym okresie uczestniczyła w wielu warsztatach i kursach, była członkiem komisji egzaminacyjnej, debiutowała na zawodach jako uczestnik i jako trener. Jednak zawsze najbardziej lubiła tańczyć.. Natalia wierzy, że Exotic Pole pielęgnuje coś ważnego - wolność, kobiecość, sensualność. Jej treningi Exotic inspirują, zachęcają aby przyjrzeć się sobie, odkrywać, obserwować i rozumieć swoje ciało, swój ruch i samą siebie. Będą one świetną okazją aby podkreślić swoją kobiecość i czerpać z tego tańca jak najwięcej!

Oliwia Wandas

Oliwia Wandas - Certyfikowany instruktor pole dance, stretchingu i trener personalny. Specjalizuje się głównie w siłowych i dynamicznych elementach na rurce. Trenuje od 2016 roku i ma na swoim koncie 3 medale Mistrzostw Polski z pole sport. Prowadzi zajęcia Master Dynamic tricks&combos oraz Intermediate Combo, które odbywają się w środy.

54a991d8b6a98fab268729019618d95108612d6e.medium

Justyna Burczak

Szpagatowe flow, wszechstronna elastyczność i art na rurce, to kwintesencja zajęć z Justyną❤️ Jeśli chcesz zwiększyć swoje zakresy, wypracować szpagaty i niesamowite gięcia oraz osiągnąć piękne linie w figurach na rurce statycznej i obrotowej to koniecznie przyjdź na treningi ❤️ Justyna trenuje pole dance od kilku lat. W dziedzinie stretchingu była samoukiem wypracowując swoje rozciągnięcie samodzielnie od poziomu kawałka drewna 😂 Poznając w tym czasie różne techniki i metody stała się pasjonatą-zawodowcem, zatem kieruje się zasadą, iż „ograniczenia są przede wszystkim w naszej głowie” a systematyczność w pracy nad własnym ciałem przynosi zaskakujące efekty 🙏🏻 Swój poziom w pole dance osiągnęła pracą od zera, pod okiem najwybitniejszych instruktorów

308645290_1208212299724707_6394285421291027039_n

Khrystyna Ivanytska

Kristina zaczęla swoją przygodą z pole dance w wieku 6 lat w Ukranie. Swoje pierwsze taneczne kroki stawiała na zajęciach baletu. Kolejny etap w karierze Kristiny to taniec towarzyski i modern. Zdobytą wiedzą i doświadczeniem dzieliła sie zarażając swoją pasją do tańca, już w wieku 16 lat, prowadziła zajęcia choreograficzną dla dzieci w przedziale wiekowym 5-8lat.

Sveta Pedko

Svietlana od dziecka wiedziała, że poświęci swoje życie karierze tanecznej, idąc po swoje zdobyła wykształcenie choreograficzne. Tańczyła tańce ludowe, klasyczne, nowoczesne, a 3 lata temu trafiła na Pole Dance Exotic i zakochała się. Jest pewna, że każdy, kto przyjdzie na jej zajęcia, również bezpowrotnie zakocha się w Exo!❤️ Dla Svietłany najważniejsze na zajęciach jest wytrwałość, ponieważ każda choreografia wymaga pracy i doskonalenia się. Przychodząc na jej zajęciach zobaczysz nową odsłonę Exo oraz poznasz swoje możliwości!🔥🔥 PRZEŁAM SWOJE BARIERY I WSKOCZ ZE SVIETŁANĄ NA WYŻSZY LEVEL!🤩🤩🤩

05f7350582b1fa0254a8e6be4b99985b028477f8.medium

Anna Juraszczyk

Taniec to bardzo duża część życia Ani. Od najmłodszych lat tańczyła w grupie tańca nowoczesnego, w teatrze tańca współczesnego oraz była cheerleaderka 👯 Z wykształcenia i zainteresowań Dietetyk Kliniczny 🥦 Na co dzień pracuje w firmie technologicznej w obszarze HR, dbając o well- being pracowników a większość wolnego czasu wypełnia jej pole dance. Swoją rurkową przygodę rozpoczęła ok 5 lata temu odkrywając zamiłowanie do dynamicznych i siłowych tricków. Salta, dropy i zeskoki to jej ulubione elementy pole dance. Dotychczasowe osiągnięcia: ⠀- 1 miejsce Vertical Fit Championship & European Pole Expo 2018 (kat. amatorki) - 5 miejsce Vertical Fit Championship & European Pole Expo 2019 (kat. semi-professional)

Przyjazna atmosfera, duży wachlarz zajęć. Najlepsze miejsce w Krakowie. Bardzo polecam studio!
Anastasiia Kl
Kraków, Poland
Odwiedziłam prawie wszystkie studia pole dance w Krakowie i dopiero tutaj poczułam się jak w domu ❤️ najlepiej wyszkolona + najsympatyczniejsza kadra trenerów
Katarzyna Winiarska
Kraków, Poland